X FRSiH: Digitalizacja handlu – tradycyjne formy handlu wobec wyzwań ery cyfrowej

www.portalspozywczy.pl 25 października 2017 13:04

Nie ma odwrotu od omnichannel! Eksperci zgromadzeni podczas debaty pt. "Digitalizacja handlu – tradycyjne formy handlu wobec wyzwań ery cyfrowej", która odbędzie się w ramach X Forum Rynku Spożywczego i Handlu będą dyskutować o przyszłości e-handlu w Polsce.

7 listopada w godzinach 13.30-15 odbędzie się debata pt. "Digitalizacja handlu – tradycyjne formy handlu wobec wyzwań ery cyfrowej". Udział w niej potwierdzili: Robert Katafiasz, prezes zarządu, Nagel Polska; Robert Kremser, dyrektor rozwoju biznesu, Bisnode Polska Sp. z o.o.; Bożena Nawara-Borek, dyrektor e-commerce, Carrefour Polska; Michał Nowak, właściciel, Outletspozywczy.pl; Jacek Palec, prezes, bdsklep.pl Sp. z o.o.; Zbigniew Płuciennik, prezes zarządu, On Demand Sp. z o.o., portal Szopi.pl; Michał Seńczuk, prezes zarządu, POLOmarket Sp. z o.o. Dodatkowo Prezes Sieńczuk wygłosi prezentację pt. " Ewolucja formatu supermarketów zgodnie z najnowszymi trendami i oczekiwaniami konsumentów na przykładzie firmy POLOmarket". Dyskusję poprowadzi Maciej Szatkowski, starszy menedżer w zespole doradczym dla sektora FMCG, KPMG w Polsce.

Podczas dyskusji eksperci porozmawiają o tym, że tradycyjni detaliści muszą stawiać na innowacje i technologie a sklepy przyszłości to centra wystawowe i centra rozrywki, a także sklepy convenience bezobsługowe. Paneliści wyjaśnia także jaka jest rentowność w e-grocery oraz czy programy lojalnościowe i nowe formy płatności są szansą na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, warsztatów i spotkań z prezesami i dyrektorami spółek spożywczych i handlowych, ekspertami oraz analitykami rynkowymi.

Jubileuszowe X Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Konferencji będzie towarzyszyła wieczorna Gala (6 listopada), podczas której wręczymy wyróżnienia w ramach plebiscytów Certyfikat Dobry Produkt i Food & Retail Start-Up Star. Przyznamy także redakcyjne Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu firmom, które w minionym roku przeprowadziły ważne transakcje, wyróżniły się pozycją rynkową oraz innowacjami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Karol 2017-10-25 16:54:08

  Prośba do pana Nowaka, aby uruchomił w końcu stronę swojego outletspozywczy.pl bo poziom jego biznesu obniża ocenę całego e-commerce na rynku FMCG a mamy kilka przykładów dobrze działających serwisów

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,77

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane