PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

X FRSiH: II etap konkursów - Dobry Produkt i Food&Retail Start-up Start

Autor: dlahandlu.pl 26 września 2017 09:56

X FRSiH: II etap konkursów - Dobry Produkt i Food&Retail Start-up Start Na zdj. Gala IX FRSiH 2016, Fot. Żelazna Studio

X Jubileuszowemu Forum Rynku Spożywczego i Handlu towarzyszy plebiscyt Certyfikat Dobry Produkt i premierowy konkurs Food&Retail Start-up Star. Konkursy weszły właśnie w drugi etap. Jury, które zbierze się 3 października br., wyłoni laureatów spośród ponad 160 zgłoszonych produktów spożywczych w konkursie Dobry Produkt i ponad 50 w konkursie Food&Retail Start-up Star.

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokona grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą. Obecnie firmy otrzymały informacje o przejściu do kolejnego etapu i zostały poproszone o przesłanie próbek zgłoszonych produktów, które zostaną przedstawione do oceny Jury. 

Certyfikaty i nagrody zostaną wręczone podczas Wieczornej Gali w trakcie X Forum Rynku Spożywczego i Handlu (6 listopada 2017 r.).

Więcej na temat konkursu czytaj na naszej stronie: www.portalspozywczy.pl/dobryprodukt

Jubileuszowa X edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Na uczestników czekają najważniejsze dyskusje branżowe, osobiste spotkania i networking, prezentacja najważniejszych trendów rynkowych i konsumenckich, prezenatcje start-upów spożywczych i dedykowanych sektorowi retail.

- Przemysł spożywczy w Polsce jest obecnie w bardzo ciekawym miejscu. O nowych trendach, zmieniającym się konsumencie i wyzwaniach, jakie stoją przed producentami żywności, będziemy rozmawiać podczas X Jubileuszowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu – w odświeżonej formule, ale wciąż z najbardziej wpływowymi przedstawicielami branży. FRSiH to okazja, aby ich osobiście poznać – udział w trwających dwa dni debatach wezmą prezesi i dyrektorzy spółek spożywczych i sieci handlowych, eksperci i analitycy rynkowi, ale także gwiazdy marketingu spożywczego i handlowego: trendsetterzy, blogerzy, influencerzy. Nie zabraknie także przedstawicieli młodych firm debiutujących na rynku z ciekawymi projektami spożywczo-handlowymi czy branżowych start-upów. Będzie inspirująco, więc nie może Was tam zabraknąć – zapraszamy 6-7 listopada do Hotelu Sheraton w Warszawie - mówi Paulina Mroziak, redaktor prowadząca portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,19

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane