X FRSiH: Top menadżerowie i eksperci w debacie "Sukcesja i ekspansja: droga od lokalnej firmy do globalnego koncernu"

www.portalspozywczy.pl 16 października 2017 11:54

Zenon Daniłowski, Igor Jeliński, Jakub Kołodziej, Marek Moczulski, Adam Mokrysz, Robert Niczyporuk - te osoby już potwierdziły swój udział w sesji dyskusyjnej pt. "Sukcesja i ekspansja: droga od lokalnej firmy do globalnego koncernu", która odbędzie się w ramach X Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie (6-7 listopada).

Udział w debacie potwierdzili: Zenon Daniłowski, prezes zarządu, Makarony Polskie SA; Igor Jeliński, prezes zarządu, Mieszko SA; Jakub Kołodziej, członek zespołu zarządzającego, Roleski Sp. J.; Marek Moczulski, prezes zarządu, Bakalland SA; Adam Mokrysz, prezes zarządu, Mokate SA, CEO, Grupa Mokate; Robert Niczyporuk, Partner, Praktyka Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, kancelaria DZP.

Czekamy jeszcze na potwierdzenie udziału Konrada Pazgana, CEO, Grupa Konspol.

Dyskusję poprowadzi Piotr Grauer, dyrektor w zespole fuzji i przejęć w grupie Deal Advisory, KPMG w Polsce.

Sesja dyskusyjna pt. "Sukcesja i ekspansja: droga od lokalnej firmy do globalnego koncernu" odbędzie się pierwszego dnia Forum Rynku Spożywczego i Handlu 6 listopada w godzinach 11.30-13.00.

Podczas tego panelu zaproszeni goście podsumują 25 lat budowy polskich koncernów spożywczych. Tematami dyskusji będzie także sukcesja i zmiana pokoleniowa i ich wpływ na strategie firm spożywczych w Polsce, oczekiwany boom na rynku fuzji i przejęć oraz polityka eksportowa firm.

X Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Konferencji będzie towarzyszyła wieczorna Gala (6 listopada), podczas której wręczymy wyróżnienia w ramach plebiscytów Certyfikat Dobry Produkt i Food & Retail Start-Up Star. Przyznamy także redakcyjne Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu firmom, które w minionym roku przeprowadziły ważne transakcje, wyróżniły się pozycją rynkową oraz innowacjami.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8293

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane