X-press Couriers wprowadza usługę dostawy w ten sam dzień

Autor: dlahandlu.pl/pr 13 kwietnia 2015 14:22

X-press Couriers jako pierwsza firma kurierska w Polsce, wprowadza usługę otwierającą nowe możliwości dla firm z sektora e-commerce. Klienci mogą korzystać z SameDay już w m.in. mivo.pl, sugerfree.pl czy cdp.pl.


Dzięki usłudze SameDay klient, korzystając z zakupów online otrzyma zakupione produkty w dniu, w którym zostało złożone zamówienie. Ta istotna przewaga, która może determinować sukces na wysoce konkurencyjnym rynku.

Dodatkowym atutem nowej usługi X-press Couriers SameDay jest możliwość wyboru przez klienta okna dostarczenia godzinowego między 10.00-14.00, 14.00-17.00 a nawet 18.00 a 22.00 - tym samym wyeliminowana jest konieczność całodziennego oczekiwania na przesyłkę. Koszt dostawy pozostanie w granicach standardowej usługi kurierskiej.

Serwis SameDay obecnie dostępny jest w 8 największych aglomeracjach miejskich w Polsce: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i w Trójmieście, a w najbliższym czasie planowane jest poszerzenie sieci o Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Radom, Kielce, Częstochowę i Opole.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,74

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane