XIII Targi eHandlu - 8 listopada

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2017 14:20

Coraz szybszy rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że coraz większa część handlu tradycyjnego przenosi się do internetu. Obecnie rynek e-commerce w Polsce warty jest 35,5 mld zł. Według przewidywań ekspertów, w 2020 roku będą to już 63 mld zł. Czy Twój e-biznes jest gotowy na tak dynamiczny rozwój? Już 8 listopada w Warszawie XIII Targi eHandlu - największy event branży handlu online w Polsce.

Hala EXPO XXI ugości blisko 140 wystawców. Zakres ich usług jest bardzo szeroki - od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje interaktywne.

Targi eHandlu to także 24 prelekcje ekspertów branży e-commerce. Na 3 scenach odbędą się wykłady bogate w wartościową wiedzę, która pozwoli Ci lepiej odnaleźć się w prężnie rozwijającej się branży. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna tutaj: https://targiehandlu.pl/#agenda

Będzie to prawdopodobnie najlepsza okazja do poznania wielu rozwiązań, które zwiększą sprzedaż Twojej firmy. Przekonasz się jakie wymierne korzyści przynoszą ukierunkowane, przemyślane i sprawdzone działania.

Targi eHandlu to już ponad 6-letnia historia. Dwanaście poprzednich edycji pozwoliło nam stworzyć event oparty na potrzebach ludzi z branży e-commerce. Targi odbywają się w formulę “open space” - tradycyjne zabudowane boxy, zastąpiliśmy otwartymi stoiskami - tak, aby jak najbardziej ułatwić kontakt między wystawcą a zwiedzającym. Zapraszam także do strefy networkingu - wygodne pufy i leżaki oraz pyszna, świeżo mielona kawa z pewnością uprzyjemnią rozmowy biznesowe. Jest to także świetne miejsce, aby na chwilę odpocząć od ekomersowego zgiełku. Chciałbym podkreślić, że udział w imprezie jest całkowicie darmowy - wystarczy wejść na naszą stronę i pobrać bezpłatny bilet. - mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Swoją obecność na targach potwierdziły takie firmy jak DPD, IDEA07, ORBITVU, Przelewy24, Rajapack czy CallPage. W imieniu całej redakcji serdecznie zapraszamy.

Darmową wejściówkę można odebrać na stronie: targiehandlu.pl

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane