PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Yogen Fruz rusza z lokalem w centrum Warszawy

Autor: dlahandlu.pl 4 lipca 2013 11:37

W centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 63 w Pasażu Lipińskiego, naprzeciwko hotelu Mariott powstaje lokal sieci franczyzowej Yogen Fruz, serwującej mrożone jogurty.

Lokal jest obecnie remontowany i przystosowywany do potrzeb franczyzobiorcy. W tej samej kamienicy na parterze działa też sieciowa kawiarnia Starbucks, restauracja Vapiano a także restauracja Izumi Sushi. W Pasażu, którego właścicielem jest Union Investment Real Estate na piętrach zlokalizowana jest powierzchnia biurowa. Konkurencyjny koncept z mrożonymi jogurtami Feel the Chill Polska od początku 2013 roku dysponuje lokalem w Warszawskich Przejściach Podziemnych przy hotelu Mariott.

Yogen Früz oferuje mrożone jogurty z owocami, sorbety oraz koktajle typu smoothies i frappucinos. Masterfranczyzobiorcą marki Yogen Früz na Polskę jest firma "Healthy Lifestyles Master Franchiser Polska". Sieć rozwija się na zasadzie franczyzy. Szacunkowe nakłady niezbędne do uruchomienia placówki Yogen Früz wahają się od 50 tys. zł netto do 300 tys. zł netto w zależności od lokalizacji, wielkości powierzchni, kombinacji zainstalowanego wyposażenia.

Yogen Früz ma ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie. Na stronie firma informuje o 4 lokalizacjach w Polsce, w Galerii Kociewskiej w Tczewie, w Krzywym Domku w Sopocie, Warszawie (Wola Park) i CH Madison w Gdańsku. Wchodząc do Polski w 2011 roku firma uruchomiła lokal w Galerii Mokotów w Warszawie, który obecnie już nie funkcjonuje. Docelowo sieć Yogen Früz ma liczyć 50 punktów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane