Youtuber Sheo wypromuje program edukacyjny Winiary

Autor: pr 25 października 2017 11:38

Youtuber Sheo wypromuje program edukacyjny Winiary fot. materiały prasowe

„Żyj smacznie i zdrowo” do tej pory realizowany w szkołach gimnazjalnych, w tym roku obejmie również uczniów szkół podstawowych z klas 5-7, natomiast materiały dydaktyczne zostaną wzbogacone karcianą grę edukacyjną YEDZO. Ambasadorem 8. edycji został po raz kolejny youtuber Sheo, a za merytorykę materiałów dydaktycznych odpowiedzialna jest Katarzyna Zadka – ekspert ds. żywienia marki Winiary.

Program marki WINIARY „Żyj smacznie i zdrowo” objął swoim zasięgiem ponad 800.000 uczniów z 80% polskich gimnazjów. Element wspólnej zabawy odgrywa w 8. edycji kluczową rolę, gdyż wszystkie scenariusze i materiały merytoryczne lekcji zostały zainspirowane karcianą grą edukacyjną YEDZO, opracowaną przez autorów programu. 

– Współpracę z Sheo cenimy ze względu na jego dojrzałość w podejściu do współpracy, dużą wiarygodność oraz przebojowość. Sheo zaangażował się w temat prawidłowego odżywiania, dzięki czemu może służyć za dobry przykład dla fanów, śledzących z zaangażowaniem jego zainteresowania i codzienne życie – mówi Marcin Popławski, Digital and Social Media Communication Manager w Nestlé Polska.

Jak co roku, zgłoszenia do udziału w programie będą przyjmowane za pośrednictwem oficjalnej strony www.zyjsmacznieizdrowo.pl. Nauczyciele mogą się rejestrować od 24 października, wypełniając odpowiedni formularz i zgłaszając swoją klasę do programu. Następnie organizator wyśle wszystkim chętnym materiały edukacyjne, wśród których znajdą się scenariusze i materiały merytoryczne lekcji, karty pracy, plansze edukacyjne, plakaty oraz nowość – 5 zestawów gry edukacyjnej YEDZO! Klasy zgłoszone do programu będą mogły wziąć udział w trzech, cyklicznych konkursach opartych na karcianej grze YEDZO i wygrać bon o wartości 5 000 zł na zakup sprzętu sportowego oraz atrakcyjne gadżety. Natomiast w konkursie głównym na wydarzenie społeczne promujące zdrowe żywienie i aktywność fizyczną organizator wyłoni 5 najlepszych klas, które wygrają nie tylko bony o wartości 15 000 zł na sprzęt sportowy, ale także możliwość spotkania Sheo podczas wydarzenia zorganizowanego przez zespół programu „Żyj smacznie i zdrowo” w ich szkołach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane