PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ż do kwadratu - aktywacja digital marki Żywiec

Autor: pr 25 kwietnia 2016 09:38

 Ż do kwadratu - aktywacja digital marki Żywiec Fot. mat.pras.

Znane już konsumentom „Ż” z kampanii Żywca „Chce się Ż” rośnie do potęgi. Ruszyła aktywacja „Ż do kwadratu” - innowacyjna akcja digitalowa Żywca, której centrum stanowi interaktywny film i konkurs z oryginalnymi nagrodami.

„Ż do kwadratu” to interaktywna strona internetowa, połączona z konkursem z atrakcyjnymi i oryginalnymi nagrodami. Wchodząc na www.zdokwadratu.pl, zobaczymy film złożony z różnych scenek z życia. Klikając w przycisk “Ż do kwadratu” możemy potęgować rozwój scen na ekranie. Scenek jest 28, żeby pokazać, że żyć można na wiele sposobów. Wśród nich jest 6 ujęć, które prowadzą do konkursu. Uczestnik może wybrać, czy chce żyć jak krytyk kulinarny, król, komentator sportowy, prezenter TV, gwiazda rocka czy aktor. Po wybraniu interesującego nas stylu życia dostajemy zadanie, w którym musimy wcielić się w dany zawód i w kreatywny sposób zaprezentować swoje umiejętności z nim związane. 

Zwycięzcy konkursu Żywca będą mogli wcielić się w konkursowe postacie w prawdziwym życiu. Każde z 6 zadań ma adekwatną nagrodę. Ich zdobywcy będą mogli np. poprowadzić serwis pogodowy, jako aktor zagrać w teatrze, czy poczuć się jak król i zamieszkać w zamku. Dodatkowo zgarną po 3 tys. zł wynagrodzenia.
Aktywacja “Ż do kwadratu” jest rozwinięciem komunikacji „Chce się Ż”, w której litera Ż symbolizuje zarówno życie, jak i markę Żywiec. Teraz konsumenci mogą doświadczyć jak smakuje życie do potęgi.

Koncept aktywacji został opracowany i przygotowany przez agencję Ogilvy & Mather a wdrożony i wyprodukowany z agencją Gong. Za działania PR dla marki Żywiec odpowiada agencja Roots PR. Planowanie i zakup mediów – dom mediowy MediaVest.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane