Z Makro Cash &Carry do Almy - nowy dyrektor produktów świeżych

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2016 13:33

Z Makro Cash &Carry do Almy - nowy dyrektor produktów świeżych Na zdj. Zbigniew Kudrycki, dyrektor produktów świeżych i ultra świeżych, fot. Alma Market

W marcu br. Alma Market SA powołała na stanowisko dyrektora produktów świeżych i ultra świeżych Zbigniewa Kudryckiego, który odpowiada za budowanie strategii i rozwój sprzedaży wybranej kategorii.

Zbigniew Kudrycki swoją karierę rozpoczął w Geant Polska. W ciągu kilku lat wielokrotnie awansował, przechodząc kolejne szczeble zawodowe od stanowiska kupca do zastępcy dyrektora hipermarketu. Doświadczenie zdobywał na początku również we Francji.

Następnie w Ahold Polska odpowiadał za zakupy na rynek Polski i Europy Środkowej owoców i warzyw. Do jego obowiązków należało stworzenie nowego modelu dostaw i zakupów - Platformy Logistycznej.

Od 2007 r. był związany z Makro Cash &Carry Polska. Zarządzał działami produktów świeżych, ultra świeżych, odpowiadał za rozwój kolejnych kanałów sprzedaży i nowych formatów sklepów. Tworzył strategię rozwoju sprzedaży mięsa i ryb, włączając w to min. bezpośredni import ryb z Norwegii.

Zbigniew Kudrycki jest absolwentem Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie.
W Alma Market SA Zbigniew Kudrycki ma za zadanie opracowanie strategii handlowej oraz zarządzanie kategorią produktów świeżych i ultra świeżych.

Delikatesy Alma to sieć 48 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. W sumie powierzchnia sklepów spółki wzrosła do 106 tys. m kw. Firma sprzedaje towar również online przez www.alma24.pl, który obejmuje 17 aglomeracji w Polsce. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • MakroPunktowiec 2016-08-17 19:15:31

  Zbyszek powodzenia w Makro Punktach dawałeś rade ogarnąć taki chaos to i tam dasz rade.

 • UFoludek 2016-03-17 20:52:04

  Miło się czyta takie newsy. Gratulacje i do boju Zbyszku!

 • superkrak 2016-03-17 19:35:56

  ...to się zdziwisz Zbyszek co tam się dzieje na pmt/pca...brak procesów-brak kroczących... zadzwoń to opowiem :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,73

 • Min

  2,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane