PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Z Metro Properties na stanowisko dyrektora Galerii Jurajskiej

Autor: dlahandlu.pl 4 września 2014 11:06

Katarzyna Korpak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego, należącej do GTC S.A. Galerii Jurajskiej. Zastąpi ona Piotra Myszkę, który pełnił te funkcję od otwarcia centrum w 2009 roku.

Katarzyna Korpak w latach 2005-2009 pełniła m.in. funkcję kierownika projektu w firmie Veranto Real Estate, a następnie kierownika ds. koordynacji projektów w firmie IRES, gdzie odpowiedzialna była m.in. za otwarcie pierwszego w Polsce parku handlowego STOP.SHOP w Legnicy.

Od 2009 roku w Metro Properties  pełniła funkcje zastępcy dyrektora M1 Kraków oraz Magnolia Park we Wrocławiu, a następnie dyrektora centrum M1 Bytom oraz CH Tulipan w Łodzi. Katarzyna Korpak ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest również absolwentką podyplomowych studiów nanagerskich na kierunku zarządzanie strategiczne na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

 

Piotr Myszka, dotychczasowy dyrektor zarządzający Galerii Jurajskiej, odpowiedzialny będzie natomiast za rozwój nowego projektu, Galerii Północnej w Warszawie, realizowanego przez GTC S.A., właściciela Galerii Jurajskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane