Z zarządu GTC na szefa Liebrecht & wooD

Property News 30 listopada 2015 14:35

Mariusz Kozłowski, były członek zarządu spółki GTC obejmuje stanowiska szefa firmy Liebrecht & wooD na Polskę. Zmiany personalne dotyczą także innych funkcji w grupie.

Do kadry kierowniczej dołączył też Sorin Ioan Blaga. Obaj menadżerowie rozpoczną pracę w połowie stycznia 2016 roku, obejmując odpowiednio stanowiska: prezesa zarządu spółki działającej w Polsce oraz dyrektora generalnego w rumuńskim oddziale Grupy. Obecnie Liebrecht & wooD realizuje takie projekty jak Centrum Praskie Koneser w Warszawie czy Frumusani Residential Park w Bukareszcie.

Mariusz Kozłowski przez14 lat pełnił funkcję członka zarządu GTC, współodpowiadając za realizację oraz zarządzanie inwestycjami biurowymi i handlowymi o łącznej powierzchni około 400 tys. mkw.Przed dołączeniem do zespołu GTC kierował działem sprzedaży obsługującym inwestorów instytucjonalnych w warszawskim oddziale ABN AMRO Securities. Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • prawnik 2015-12-16 15:46:51

  Oby nowy zarząd był równie kreatywny co stary i zadbał by prace w Koneserze nie wapniały i były prowadzone równie dobrze jak do tej pory. Koneser był i znów może być wizytówką Pragi to powinien być główny motywator prac.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,36

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane