Z zarządu Wedla odchodzi ostatni Polak

Autor: Puls Biznesu 10 września 2014 10:56

Witold Ziobrowski został odwołany z funkcji członka zarządu Wedla. Japoński zarząd zapowiada, że spółka odzyska palmę pierwszeństwa - pisze "Puls Biznesu".

Stanowiska prezesa i wiceprezesów Wedla piastują Japończycy. W zarządzie, od czasu zmian własnościowych, zasiadał również Polak. Przez ostatnie dwa lata funkcję dyrektora zarządzającego sprawował Witold Ziobrowski. To z nim japońscy właściciele postanowili się pożegnać. Do pracowników spółki została rozesłana wiadomość, pod którą podpisał się Ippei Sakaguchi, dotychczasowy wiceprezes.
Magdalena Kołodziejska, rzecznik Lotte Wedel, zapytana o zmiany kadrowe i strategiczne spółki, przesłała do redakcji "PB" jedynie krótkie oświadczenie. Potwierdza w nim, że Witold Ziobrowski nie pełni już funkcji dyrektora zarządzającego i członka zarządu, a dyrektorem zarządzającym został Ippei Sakaguchi. Z wiadomości kierowanej do pracowników wynika, że będzie pełnił tę funkcję do czasu znalezienia nowego kandydata.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Polak 2014-09-18 12:57:06

  Japończycy powinni wszystkich tych oszołomów zwolnić ,tych co pracowitych ludzi pozwalniali a sami grzali tyłki na dobrych posadkach.

 • Zmian potrzeba wiecej 2014-09-10 16:36:02

  Zdecydowanie zasluzone odwolanie. Ten czlowiek bedzie smazyl sie w piekle za to jak potraktowal niektorych ludzi. To nie wszystkie zmiany ktore powinny byc przeprowadzone w wedlu. Wroccie do starych dobrych pracownikow ktorzy albo przez pana dyrektora utracili prace albo poprostu sami zrezygnowali

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,27

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane