Żabka i Freshmarket wchodzą w odbiór przesyłek kurierskich w sklepach

Autor: dlahandlu.pl 11 czerwca 2015 12:22

Żabka i Freshmarket wchodzą w odbiór przesyłek kurierskich w sklepach

4000 sklepów Żabka i Freshmarket rozpoczęło współpracę z firmą kurierską Tba EXPRESS, uruchamiając ogólnopolską sieć punktów odbioru przesyłek.

Dzięki współpracy między Tba EXPRESS i Żabka Polska klienci e-sklepów, które wdrożyły usługę, będą mogli odebrać zakupy internetowe 7 dni w tygodniu od 6 rano do 23.00. Paczka zostanie dostarczona następnego dnia od momentu nadania, z opcją śledzenia przesyłki na stronie tba.pl. Gdy paczka znajdzie się w wybranym punkcie, klient zostaje powiadomiony sms-em i e-mail-em. - 8 mln klientów zamieszkuje w promieniu zaledwie 300 metrów od sklepów tej sieci - mówi Kamila Michnowska, project manager Tba EXPRESS.
Operatorzy deklarują, że usługa odbioru przesyłek zostanie uruchomiona w czerwcu 2015 roku w większości punktów sieci Żabka Polska. - Wdrożenie kolejnych punktów odbioru rozpoczniemy niezwłocznie w większości sklepów, zaś we wszystkich 4 tysiącach sklepów pod marką Żabka i Freshmarket usługa zostanie udostępniona najpóźniej do końca listopada 2015 roku. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi sklepami internetowymi, jak również z sieciami detalicznymi oferującymi zakupy w formule ‘click & collect’ - dodaje przedstawicielka Tba EXPRESS.

Równolegle z wprowadzeniem usługi odbioru paczek w sklepach Żabka i Freshmarket, Tba EXPRESS rozwija obsługę paczek i listów, w oparciu o własną infrastrukturę logistyczną. Firma rozwija sieć tzw. magazynów rozproszonych, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach w całym kraju. Przesyłki krajowe są dostarczane przez kurierów do firm oraz biur w dniach i godzinach roboczych, zaś pod adresy prywatne – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00.
Firma świadczy usługi przewozowe lub magazynowania łącznie dla około 400 podmiotów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ewa 2017-11-16 22:55:02

    Ja już od jakiegoś czasu bliską paczkę w Żabkach odbieram. Takie rozwiązanie jest mega wygodne, bo nie trzeba czekać na kuriera, czy tarabanić się na pocztę. Żabki są na każdym kroku (szczególnie w dużych miastach), więc pomysł mega dobry.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane