Żabka Polska zapowiada otwarcie stu kolejnych Freshmarketów

Autor: portalspozywczy.pl 4 stycznia 2012 11:52

Żabka Polska zapowiada otwarcie stu kolejnych Freshmarketów

Przed samym sylwestrem Żabka Polska uruchomiła w Poznaniu przy ul. Głogowskiej setny sklep sieci Freshmarket. Uroczyste otwarcie odbyło się w Poznaniu. Prezes spółki, Jacek Roszyk zapowiedział, że w 2012 powstanie kolejnych 100 Freshmarketów.

- Od czasu otwarcia pierwszego Freshmarketu minęły już ponad dwa lata. Po bardzo dobrych wynikach dotychczas otwartych placówek nadszedł czas na ekspansję. Już w drugiej połowie 2011 przyspieszyliśmy otwarcia. W 2012 planuje dalsze wzrost dynamiki rozwoju sieci i powstanie kolejnych stu sklepów - mówi prezes zarządu Jacek Roszyk.

Jak tłumaczy prezes spółki Żabka Polska, Freshmarket to perspektywiczny format sklepu, który przez ostatnie dwa lata ewoluował do konceptu umożliwiającego kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów. Rozbudowana oferta produktów świeżych, Freshcafe z ciepłymi przekąskami, świeżo parzoną kawą i napojami. - Te wszystkie elementy poparte know how naszej firmy dają nam przewagę konkurencyjną na trudnym rynku. To już 15 Freshmarket, który powstał właśnie w Poznaniu. Warszawie mamy już 22 placówki. Kolejne sklepy będą powstawać w dużych aglomeracjach miejskich - wyjaśnia Jacek Roszyk.

Sieć Freshmarket to sklepy convenience w konwencji deli. Różnią się od sklepów Żabka większą powierzchnią sali sprzedaży oraz bogatszym asortymentem. Każdy sklep posiada szeroki wybór świeżych produktów. Nowatorskim rozwiązaniem jest stoisko Freshcafe z ciepłymi przekąskami, świeżo parzoną kawą i napojami.

Firma Żabka Polska do której należy sieć Freshmarket, jest również właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Obecnie na rynku działa 2500 sklepów Żabka i 100 Freshmarket.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,91

  • Min

    2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane