PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Żabka stawia na współpracę z ajentami powyżej 50 roku życia

Autor: dlahandlu.pl 15 czerwca 2010 12:42

Około 20 proc. ajentów prowadzących sklepy Żabka to osoby, które przekroczyły 50 lat. - Najwięcej osób, którym powierzane są nasze sklepy ma od 30 do 40 lat, ale już od wielu lat, podczas rekrutacji, duże doświadczenie zawodowe jest dla nas atutem, a nie przeciwwskazaniem do nawiązania współpracy - mówi Arkadiusz Marciniak, dyrektor ds. personalnych Żabka Polska S.A.

- Dla każdej osoby zmiana pracy, a tym bardziej poprowadzenie własnego biznesu, to poważna decyzja i dlatego dajemy kandydatowi czas na poznanie zasad prowadzenia działalności gospodarczej. Po zakończeniu szkolenia, a przed powierzeniem kandydatowi sklepu, oferujemy możliwość odbycia płatnego stażu praktycznego w funkcjonującym już sklepie, gdzie kandydat w praktyce ma możliwość zapoznania się zasadami współpracy z siecią handlową, uczy się również jak zarządzać personelem - dodaje dyrektor Arkadiusz Marciniak.

Ajenci sieci Żabka otrzymują wyremontowany sklep wraz z pełnym zatowarowaniem, a koszty inwestycji pokrywane są kompleksowo przez spółkę Żabka Polska.

Najwięcej sklepów Żabka znajduje się na w Poznaniu i Łodzi (ponad 100), ale sklepy Żabka coraz częściej pojawiają się również w mniejszych miastach. Obecnie rekrutacje prowadzone są między innymi w: Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Opolu czy Częstochowie, ale także w Kowarach, Gryficach, Czeladzi, Bolesławcu, Swarzędzu, Wołowie i Wrześni. Kolejne otwarcia zaplanowane są we wszystkich województwach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mona 2010-08-03 14:10:16

  Zapraszam do analizy treści umowy i analizę finansowa tego "przedsięwzięcia biznesowego". Na blogu ajentów i forum dostępne informacje których nie uzyskacie państwo od Żabki.Informacje niezbędne do podjęcia właściwej decyzji.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,99

 • Śr

  15,75

 • Min

  9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane