PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żabka została sponsorem polskiej drużyny olimpijskiej

Autor: wirtualnemedia.pl 1 sierpnia 2016 10:20

Żabka Polska została oficjalnym sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i naszej reprezentacji na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Wspiera to wizerunkowa kampania reklamowa pod hasłem „mały wielki sponsor”.

Porozumienie z Polskim Komitetem Olimpijskim jest pierwszym projektem sponsoringowym na tak dużą skalę w historii Żabka Polska. Umowę podpisano 29 lipca, podczas uroczystości ślubowania polskich sportowców wyjeżdżających do Rio de Janeiro.

W ramach współpracy podczas igrzysk olimpijskich Żabka prowadzony będzie oficjalny serwis kibiców. Ponadto w sklepach Żabka przygotowane zostaną specjalne oferty dla kibiców, zachęcające do wspólnego śledzenia zmagań naszych sportowców.

Żabka Polska przygotowała wizerunkową kampanię reklamową informującą o tej współpracy. Akcja jest oparta na spocie pokazującym, jak ludzie w różnych codziennych sytuacjach (w domach, na ulicy, w zakładach pracy, a także na stadionach i w halach sportowych) dopingują polskich zawodników startujących w różnych dyscyplinach, m.in. siatkówce i lekkoatletyce. Kibice najpierw emocjonują się rywalizacją, a potem cieszą z sukcesu i są wzruszeni podczas dekoracji medalowej. Reklama kończy się informacją, że sieć Żabka jest sponsorem polskiej reprezentacji olimpijskiej.

Nie podano, na jak długo została podpisana umowa sponsorska ani w jakich kanałach komunikacji będzie realizowana wspierająca ją kampania reklamowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane