Żagiel oferuje system ratalny dla e-sklepów

Autor: dlahandlu.pl 31 stycznia 2012 09:21

Ma ona na celu ułatwienie nowym e-sklepom pozyskanie informacji o systemie zakupów na raty przez Internet oraz wsparcie tych e-sklepów, które już korzystają z systemu e-Raty.

Strona www.eraty.pl zawiera informacje dotyczące systemu finansowania zakupów na raty w Internecie, m.in. narzędzia do generowania linków, instrukcję integracji, wyszukiwarkę opiekunów  z ramienia Żagla. Blisko połowa, bo 48 proc. e-sklepów zadeklarowało wzrost liczby transakcji realizowanych na raty, z czego 4 proc. zanotowało wzrost o 100 proc., w stosunku do 2009 roku.

e-Raty to usługa umożliwiająca prowadzenie sprzedaży ratalnej w sklepie internetowym przy pełnej automatyzacji procesu przyznawania kredytu ratalnego. Cała procedura udzielania kredytu i weryfikacji klienta jest realizowana po stronie firmy Żagiel. Sklep internetowy otrzymuje przelew za towar po podpisaniu umowy przez klienta i zweryfikowaniu jej przez Żagiel. Klient podpisuje umowę dostarczoną do niego przez kuriera lub
w Kredyt Punkcie Żagla.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marta 2012-02-06 16:31:51

    Ja chcę np. zrobić zakup na 3 raty , to nie można, koniecznie na 10 rat ,żeby złupić klienta. Dziękuję ale nie skorzystam z takich rat.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane