PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zakupy jednym kliknięciem na empik.com

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2016 14:38

Empik.com uruchomił funkcjonalność one click buy, umożliwiającą zakupy poprzez jedno kliknięcie. Taka funkcjonalność oznacza większą wygodę i znacznie szybszą ścieżkę zakupów.

Dzięki funkcjonalności one click buy klient nie musi przechodzić wszystkich kroków koszyka, takich jak wprowadzenie danych osobowych, adresu i metody płatności - tylko od razu trafia do podsumowania transakcji, gdzie musi jedynie potwierdzić zakup. Klient nie musi również ponownie wprowadzać numeru karty kredytowej czy logować się do banku, ponieważ dane karty płatniczej są zapisane i zaszyfrowane w systemie, który automatycznie pobiera płatność.

One click buy to duże udogodnienie zwłaszcza dla lojalnych klientów, którzy często korzystają z zakupów na empik.com. Wskaźnik satysfakcji klientów NPS empik.com wynosi 62%, co plasuje sklep w ścisłej czołówce w porównaniu do światowych benchmarków.

Empik.com to platforma oferująca ponad 450 tys. produktów. Sklep rocznie realizuje ok. 70 tys. transakcji. W 2015 r. przychody ze sprzedaży www.empik.com wyniosły 225 mln zł, co oznacza wzrost o 39% w stosunku do roku ubiegłego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane