Zakupy w sieci bez wypełniania formularzy w e-sklepach? To możliwe

Autor: pr/dlahandlu.pl 9 września 2016 10:49

Wkrótce zakupy w sieci staną się jeszcze wygodniejsze. Pożegnamy obowiązkowe rejestracje, długie formularze zamówienia i obawy przed zostawianiem danych w różnych e-sklepach. Nowa wizja e-commerce staje się rzeczywistością dzięki NeoClick. Pierwsza prezentacja usługi odbędzie się w dniach 14-16 września w ramach konferencji Internet Beta 2016.

- Wygoda kupowania i bezpieczeństwo transakcji są motorami napędowymi e-handlu. Stworzyliśmy więc platformę logistyczno-płatniczą, która poprawia obydwa te czynniki i upraszcza cały proces zakupowy - mówi Maciej Padjas, CMO NeoClick. Nasza usługa to w praktyce jedno konto, które zapamiętuje preferowane ustawienia dostawy i płatności i z którego można korzystać w każdym współpracującym z nami e-sklepie - dodaje.

NeoClick zaprojektowano według zasady “mobile-first”. Transakcję będzie można zrealizować na każdym urządzeniu, ale wygodę kupowania odczują w szczególności klienci, którzy zamawiają produkty przy użyciu smartfonów i tabletów.

Jak w praktyce wygląda kupowanie z NeoClick? Klient zamiast wybierać opcje dostawy i płatności w koszyku, korzysta z zapisanych już w NeoClick danych i może sfinalizować transakcję bez rejestracji w e-sklepie. Wystarczy, że kliknie przycisk “Kupuję z NeoClick”.

Po kliknięciu aplikacja przekazuje sprzedawcy adres kupującego, preferowaną formę dostawy oraz informację o dokonaniu płatności. Klientowi pozostaje zatwierdzenie transakcji - cały proces zakupowy można błyskawicznie zamknąć bez używania klawiatury na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane