Zakupy z Neo24.pl będzie można odebrać w 2500 kioskach Ruchu w całej Polsce

Autor: dlahandlu.pl 6 marca 2014 13:23

Partnerstwo z programem „Paczka w RUCHu" to kolejny krok w ramach strategii NEO24.pl - „Sięgamy po segmenty rynku, które dotąd były domeną handlu tradycyjnego. Możliwość odbioru zakupów internetowych w zaprzyjaźnionym kiosku to uderzenie m.in. w lokalne sklepy ‘za rogiem'" - mówi Tomasz Kabarowski, prezes zarządu NEO24.pl. Zakupy z e-sklepu będą do kiosków dostarczane bezpłatnie.

Współpraca NEO24.pl i sieci RUCH startuje w pierwszym tygodniu marca 2014 roku. - Dzięki sieci ponad 2 500 kiosków i salonów prasowych zlokalizowanych w całej Polsce, od największych miast po najmniejsze wioski, docieramy do każdego klienta. Paczka będzie czekała na klienta od wczesnego ranka do wieczora  - mówi Dariusz Stolarczyk, członek zarządu RUCH S.A.

Towary będą docierały do kiosków w maksymalnie 48 godzin od momentu nadania - a więc w takim czasie, jak przesyłki kurierskie. Usługa ta dostępna jest obecnie w opcji płatności online z góry, ale partnerzy planują, że docelowo wprowadzona zostanie także możliwość opłaty za pobraniem. Robiąc zakupy w NEO24.pl, Klienci będą mieli możliwość wyboru konkretnego punktu, w którym chcą swoją przesyłkę odebrać. Przesyłki będą z centralnych magazynów firmy trafiać do centrów logistycznych RUCHu, skąd codziennie (także
w sobotę), wraz z poranną prasą, rozwiezione zostaną do kiosków. W momencie, gdy paczka trafi do kiosku, użytkownik zostanie o tym powiadomiony SMSem, zawierającym również kod. Podając ten kod w kiosku, łatwo odbierze towar - ma na to 5 dni.

Do kiosków zamówić można bardzo szeroką gamę produktów z ponad 40-tysięcznego portfolio NEO24.pl - mechanizm obejmie produkty ważące do 20 kg, w cenie do 300 zł.
- Na podstawie trendów w zamówieniach, wytypowaliśmy wachlarz kategorii, które najlepiej pasują do takiej formy dostawy. Duże AGD i RTV, jak pralki, lodówki czy potężne telewizory, zawsze będą zamawiane raczej w opcji przesyłki kurierskiej z wniesieniem, a często  i montażem. Jednak mniejsze sprzęty kuchenne, elektronika i IT, a także wiele produktów z naszych nowych kategorii, jak perfumy, zabawki czy zoo, idealnie nadaje się właśnie do takiej formy odbioru" - komentuje Tomasz Kabarowski, prezes zarządu NEO24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane