PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zalando wybuduje centrum logistyczne pod Gryfinem

Autor: dlahandlu.pl 18 sierpnia 2016 09:15

Zalando wybuduje centrum logistyczne pod Gryfinem fot. Zalando

Zalando w tym miesiącu rozpocznie budowę drugiego centrum logistycznego w Polsce, które powstanie w Gryfinie pod Szczecinem. Razem z firmą Goodman, Zalando stworzy nieruchomość o wielkości 130,000 mkw. Zalando ponownie będzie współpracowało także z dostawcą usług logistycznych Fiege, który zatrudni w nowej lokalizacji około 1000 osób. Pierwsze przesyłki opuszczą nową lokalizację pod koniec lata 2017 roku.

Zalando poszerza sieć logistyczną m.in. poprzez otwarcie w grudniu 2015 roku pierwszego centrum logistycznego w Stradelli, we Włoszech, oraz rozpoczęcie budowy czwartego centrum logistycznego w Niemczech, w Lahr na południu kraju. Z kolei nowy magazyn Zalando pod Paryżem zostanie oddany do użytku w przyszłym roku, aby klienci z Paryża i okolic mogli otrzymywać swoje zamówienia szybciej.

Miesięcznie dostarczamy kilka milionów przesyłek do naszych klientów w 15 krajach w Europie. W ciągu ostatniego roku Zalando zyskało 3 miliony nowych klientów. W odpowiedzi na tak intensywny wzrost, wzmacniamy naszą europejską sieć logistyczną –  mówi David Schröder, starszy wiceprezes ds. operacji Zalando.


Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane