Zamiana miejsc w Jysk: Dyrektorzy będą kasjerami

Autor: pr 14 marca 2017 13:09

Zamiana miejsc w Jysk: Dyrektorzy będą kasjerami fot. materiały prasowe

Otwarty w listopadzie 2015 r. w dębickiej Galerii Raj sklep marki Jysk okazał się najlepszym sklepem ubiegłego roku w Polsce. Sukces świętowany jest w nietypowy sposób - w rolę sprzedawców na kilka dni wejdą dyrektorzy.

W dniach 13-15 marca 2017 r. stery salonu Jysk w Galerii Raj przejmie zarząd Jysk Polska. W role sprzedawców wcielą się m.in.: Piotr Padalak, dyrektor generalny Jysk Polska, regionalni dyrektorzy sprzedażowi, dyrektor finansowy i dyrektor hr. W tym czasie pracownicy sklepu wyruszą na wycieczkę do Lizbony.

- Nie minęły nawet dwa lata od otwarcia salonu Jysk w Galerii Raj 7 listopada 2015 r., a mimo tak krótkiego okresu działalności zdobyliśmy niebywałe wyróżnienie – nasz sklep został ogłoszony najlepszym w Polsce. Jest to dla nas duża nobilitacja i szansa, którą musimy wykorzystać, by jeszcze lepiej współpracować z naszymi klientami i dać im najwyższą jakość w najlepszej cenie. Tak duży sukces zawdzięczamy też Galerii Raj w Dębicy, która gwarantuje optymalną lokalizację i doskonałą współpracę z rodzinami, które są częstymi gośćmi naszego sklepu – powiedziała Monika Wiśniewska, kierownik regionalny Jysk.

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje artykuły dla domu i ogrodu. Jej założycielem jest Lars Larsen, który otworzył pierwszy sklep w 1979 r. w Danii. Obecnie Grupa Jysk obejmuje około 24 tys. sklepów w 41 krajach świata m.in. w Danii, Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji czy w Kanadzie. W 2017 r. w Polsce planowane jest otwarcie 15 nowych sklepów wielkopowierzchniowych w obiektach handlowych i lokalizacjach wolnostojących.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • :D 2017-03-15 09:22:27

    portwela XD ^

    tak bardzo ameba

  • ja 2017-03-15 09:00:24

    no to polecam wszystkim z debicy w tych dniach wybrac sie do sklepy na zakupy po byle pierdole. zapomniec portwela przy placeniu, albo zrobic zwrot, niech bedzie dluga kolejka i nierz wrzeszcza SZYBCIEJ TAM NA KASIE!!!    moze niech ktos to nagrywa jeszcze bo potem dyrektorzy powiedza - praca na kasie to spokojna praca i nic trudnego ,a klienci mili i zyczliwi

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane