PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zamknięto kolejną nierentowną restaurację Leśne Runo

Autor: www.dlahandlu.pl 13 sierpnia 2014 09:44

Zarząd spółki Mr Hamburger poinformował, że w wyniku dwustronnych uzgodnień pomiędzy zarządem a wynajmującym, 12 sierpnia zamknięto lokal Leśne Runo na stacji paliw w miejscowości Uniszki Zawadzkie/k Wieczfnia Kościelna. Uzasadnieniem takiej decyzji jest zamykanie nierentownych lokali.

Przypomnijmy, w czerwcu poinformowano o zamknięciu punktu Leśne Runo na stacji paliw w miejscowości Boguszyn k/ Kłodzka. W kwietniu zamknięto lokal na stacji paliw Petroland w miejscowości Przeszkoda. W październiku 2013 r. spółka podała, że zamyka restaurację na stacji paliw w miejscowości Pszczółki. Spółka rozwiązała też umowę franchisingu dotyczącą prowadzenia restauracji Leśne Runo w miejscowości Stopka k/Koronowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Paweł 2014-08-13 21:10:12

    Jedna z najgorszych restauracji przy drodze w Polsce. Jadłem tam raz kilka lat temu i zastanawiałem się czy zarządzający tym obiektem ma pojecie o gastronomii. Ja wiedziałem już wtedy, że nie. Jedzenie było niskiej jakości za wysoka cenę, to nie mogło przynieść sukcesu. Dla wszystkich przydrożnych restauratorów polecam odwiedzenie przydrożnej restauracji na drodze krajowej nr 12 Radom Puławy lokal o nazwie Baba Jaga - petarda! Nigdzie w tym kraju nie jadłem tak dobrego świeżego jedzenia za rozsądną cenę jak tam. A znam ten lokal od 5 lat. Znakomity kucharz. Wielki szacunek. A przed lokalem na parkingu bez względu na porę dnia od 30 do 70 samochodów. Fenomen!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane