PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zapadł się sufit w galerii Poznań City Center

Autor: gazeta.pl 25 kwietnia 2014 12:46

Fragment sufitu o powierzchni 1 tys. mkw. urwał się i spadł w środku nocy w Poznań City Center. Galeria handlowa i parkingi od rana są zamknięte - na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa - podaje gazeta.pl.

Do sytuacji doszło około godz. 2 w nocy. Na najwyższym, drugim piętrze Poznań City Center oderwał się fragment sufitu. I to spory fragment - około 1 tys. mkw. Sytuacja była tym bardziej niebezpieczna, że sufit nie wytrzymał w części centrum zlokalizowanej tuż przy dworcach PKP i PKS. To jedyna część czynna całą dobę, bo pasażerowie właśnie tamtędy przechodzą pomiędzy dworcami. 

Zamknięta jest tylko galeria handlowa oraz oba parkingi. Według pracowników Poznań City Center to nie pierwsza techniczna awaria w centrum handlowym. Już kilka dni temu przez awarię zraszaczy trzeba było urządzić ewakuację. Podobno w innym miejscu też był problem z sufitem, który także się oderwał, ale udało się go zabezpieczyć taśmami i tak wisi do dziś - pisze gazeta.pl.

Teraz całemu obiektowi będzie musiał się przyjrzeć nadzór budowlany. W biurze Poznań City Center krótko przed południem wciąż trwał obchód z udziałem inspektorów i dyrekcji galerii handlowej.

Prawdopodobnie po naradzie inspektorzy będą mogli wstępnie powiedzieć, jak długo centrum handlowe będzie nieczynne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Poznan 2014-04-25 15:16:28

    Niech przy okazji sprawdzą drogi ewakuacji na wypadek pożaru.Ktoś chyba wziął łapówkę za dopuszczenie do użytku tej katastrofy budowlanej! ak wyjść z obektu w razi pożaru? Jednym wyjściem?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane