PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zapłacimy kartami już we wszystkich halach Selgros

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 28 stycznia 2014 14:07

W kwietniu 2012 r. SIX Payment Services rozpoczął fazę testową w hali Selgros Cash&Carry w Poznaniu. Tym samym Selgros został pierwszym w Polsce operatorem sieci cash&carry, akceptującym wszystkie karty organizacji Visa i MasterCard. Po sukcesie projektu, który potwierdził szerokie zainteresowanie klientów płatnościami bezgotówkowymi, firmy rozszerzyły współpracę na wszystkie hale Selgros w Polsce. W efekcie od początku grudnia 2013 kartami VISA i MasterCard zapłacimy w 15 halach Selgros Cash&Carry w 13 miastach.

- Terminale SIX Payment Services zainstalowane w halach Selgros, to duży krok naprzód w kwestii akceptacji kart w segmencie cash&carry. Wierzymy, że współpraca z SIX Payment Services przełoży się na jeszcze większą satysfakcję klientów Selgros - powiedział Sebastian Ramatowski, SIX Payment Services.

 - Płatności kartami Maestro, Visa i Mastercard ułatwiają życie. Przyspieszają transakcje przy kasie i zapewniają większy komfort zakupów. Nie trzeba już skrupulatnie liczyć czy zasoby gotówkowe w portfelu pozwolą na kupno potrzebnych artykułów. Cenimy czas i wygodę naszych klientów dlatego wprowadziliśmy to udogodnienie we wszystkich naszych halach w Polsce - powiedział Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros Cash&Carry.

SIX Payment Services oferuje indywidualne i kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych m.in. dla transportu, handlu hurtowego i detalicznego, branży hotelarskiej i restauracyjnej, handlu elektronicznego, parkingów oraz stacji paliw.

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Sieć jest częścią holdingu Trans Gourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie posiada w Polsce piętnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Elavon 2014-01-29 19:47:23

    terminale kart płatniczych Elavon:województwo pomorskie i cały kraj:

    tel 695 399 085

  • b prac. marketu 2014-01-29 18:12:55

    No brawo!!! tylko czem tak długo czekamy na te 20 marketów, bo o tym ja słyszę od kilkunastu lat, może zamiast zyski bo są olbrzymie inwestować w rozwój hal w polsce to całe zyski z polski są transferowaane do niemiec na ratowanie nierentownych marketów niemieckich

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane