PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Zdaniem Stock Spirits Group propozycje Luisa Amarala to konflikt interesów

www.portalspozywczy.pl 5 kwietnia 2016 13:34

Stock Spirits Group ocenia, że propozycja Luisa Amarala i Western Gate m.in. w sprawie odwołania prezesa SSG Chrisa Heath’a to konflikt interesów. Interesy Luisa Amarala niekoniecznie są bowiem zbieżne z interesami pozostałych mniejszościowych akcjonariuszy SSG. Firma radzi swym akcjonariuszom nie podejmować na razie żadnych działań.

Spółka (Stock Spirits Group – przyp. red.) przyjmuje do wiadomości oświadczenie poczynione przez Western Gate Private Investments Limited datowane na 5 kwietnia 2016 r. dotyczące walnego zgromadzenia spółki i potwierdza, że ​​otrzymała od Western Gate (…) propozycje pewnych zmian w uchwałach na nadchodzące walne zgromadzenie spółki – informuje Stock Spirits Group w przesłanym serwisowi portalspozywczy.pl oświadczeniu. Stock Spirits podkreśla, że Western Gate jest wehikułem inwestycyjnym rodziny Luisa Amarala, który przekroczył próg pięciu procent kapitału Stock Spirits Group.

W oświadczeniu Stock Spirits Gropu zaznacza też, Luis Amaral jest również największym akcjonariuszem Grupy Eurocash, jednego z największych klientów Stock Spirits Group w Polsce.

- Biorąc pod uwagę ten konflikt interesów, Stock Spirits Group nie uważa, że ​​interesy pana Amarala oraz Western Gate w kwestii zarządzania i strategii SSG są zbieżne z długoterminowymi interesami wszystkich pozostałych akcjonariuszy mniejszościowych SSG – podkreśla Stock Spirits Group.

Więcej na portalspozywczy.pl

Czytaj: Spółka Luisa Amarala chce odwołać szefa Stock Spirits Group

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,60

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane