Zgoda na przejęcie przez Argus Capital kontroli nad Domelius Limited, co dalej z POLOmarketem?

Autor: www.dlahandlu.pl 23 maja 2012 13:06

Zgoda na przejęcie przez Argus Capital kontroli nad Domelius Limited, co dalej z POLOmarketem?

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez Argus Capital spółki Domelius Limited. Wniosek w tej sprawie firma zgłosiła w kwietniu br. W tym samym czasie Domelius zgłosił chęć przejęcia części firmy POLOmarket-Detal.

Argus Capital należy do międzynarodowej grupy kapitałowej, która w Polsce zajmuje się prowadzeniem badań klinicznych oraz produkcją i sprzedażą opakowań z tworzyw sztucznych. Cypryjska spółka Domelius Limited nie prowadzi obecnie działalności. W wyniku koncentracji Argus Capital nabędzie mniejszościowy pakiet udziałów Domelius Limited i będzie sprawował nad nią kontrolę wspólnie ze spółkami Dalasina Limited, Zlindra Limited, Alianthi Limited i Garwut Limited.

Jak już pisaliśmy, przedstawiciele Polomarketu potwierdzili, że Argus Capital jest zainteresowany przejęciem mniejszościowych udziałów w jednej ze spółek grupy. - Cała operacja służy uproszczeniu struktur kapitałowych w ramach grupy Polomarket - wyjaśniała spółka. 

Jednocześnie firma podkreśliła, że transakcja ta w żadnym wypadku nie dotyczy Polomarket Sp. z o.o., operatora sieci oraz właściciela znaku Polomarket. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,33

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane