Zimowa odsłona kampanii Żubra

Autor: pr 15 grudnia 2016 13:42

Żubr kontynuuje strategię silnego wsparcia mediowego swojego piwa. Prezentując nowy spot zimowy, odwołuje się też do sezonowości życia w Puszczy Białowieskiej.

– Żubrowe historie kreujemy w taki sposób, aby odwoływały się do naturalnego porządku rzeczy w puszczy. Wpisując się w rytm natury, budujemy autentyczność. Mamy też szansę wzmocnić dodatkowo relacje z fanami. - mówi Łukasz Kling, Junior Brand Manager w Kompanii Piwowarskiej

Nowy 15-sekundowy spot Żubra można oglądać w mediach społecznościach marki od 12 grudnia, zaś w telewizji emisja odbędzie się 19 grudnia. Tradycyjnie już Żubr pełni rolę strażnika puszczy, który dba o porządek w lesie. Całość kończy humorystyczne hasło „Para Żubrów działa najlepiej”.

Za kreację odpowiada agencja PZL, za produkcję dom produkcyjny OTO Film. Udźwiękowieniem zajęło się studio Juice, a postprodukcją Platige Image. Działaniami digital kampanii kieruje agencja Huta 19, a za social media oraz PR odpowiada agencja Tailor Made PR. Planowaniem mediów zajął się dom mediowy ZenithOptimedia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane