Zimowa oferta słodyczy Wawel

Autor: pr 17 listopada 2017 12:17

Już za kilka tygodni w domach rozbłysną choinkowe lampki, a w powietrzu będzie można wyczuć zapach świątecznych potraw. Aby wprowadzić wszystkich w jeszcze lepszy nastrój i osłodzić te wyjątkowe chwile, firma cukiernicza Wawel przygotowała dla swoich konsumentów niepowtarzalną ofertę zimową. Stworzone z najwyższej jakości składników słodycze marki inspirują do czynienia dobra, w myśl hasła „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.

Tegoroczna oferta zimowa marki Wawel to 28 starannie wyselekcjonowanych produktów podanych w specjalnych świątecznych opakowaniach. Obok tradycyjnych wyrobów marki, bez których trudno wyobrazić sobie święta, takich jak czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy cukierki Michałki i Trufle, w ofercie znalazły się nowości produktowe, m.in. czekolada Piernikowa ze śliwką i cukierki: Piernikowe z korzenną nutą i nadzieniem śliwkowym, Czekoladowe z nadzieniem wiśniowym oraz Chałwowe. Najwyższej jakości słodycze, w fantazyjnych opakowaniach zaprojektowanych specjalnie z myślą o zbliżających się świętach, nie tylko rozpieszczą podniebienia, ale będą też idealne jako słodkie ozdoby na choinkę. Ponadto w ofercie znalazły się słodycze w zimowych opakowaniach dla dzieci - m.in. czekolady w dużych formatach, Mieszanka Krakowska oraz nowość: Żelki jak Smok w czekoladzie. 

W tym roku wyroby marki Wawel nie tylko osłodzą magiczny okres świąt, ale również wprowadzą konsumentów w dobry nastrój i zainspirują do czynienia dobra. Produkty z Oferty Zimowej 2017 jako pierwsze zostały objęte programem społeczno-konsumenckim „Serce Rośnie”, dzięki któremu można wspomóc szczytne cele pięciu organizacji dobroczynnych. Każdy, kto kupi wyroby Wawelu oznaczone specjalnym serduszkiem, może przeznaczyć realną kwotę na wsparcie jednej z pięciu organizacji: Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji „Wawel z Rodziną”, „Akademii Przyszłości” księdza Jacka Stryczka, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Klient może zadecydować, do której z nich trafi określona kwota z zakupionego produktu, a dodatkowo zbierać punkty na swoje indywidualne konto i wymienić je na gwarantowane nagrody rzeczowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane