Zintegrowane rozwiązania SIX Payment Services w sieci Piotr i Paweł

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 22 maja 2014 12:39

W ramach współpracy z siecią Piotr i Paweł, SIX Payment Services, wprowadził rozliczanie transakcji kartowych za pomocą urządzeń płatniczych zintegrowanych z systemem sprzedażowym, uruchomił obsługę kas samoobsługowych w wybranych lokalizacjach oraz wyposażył kurierów dostarczających produkty sklepu internetowego Piotr i Paweł w terminale mobilne z modułem do realizacji płatności zbliżeniowych.

Dzięki rozwiązaniom SIX Payment Services, sieć supermarketów Piotr i Paweł oferuje również swoim klientom usługi wymiany walut DCC (Dynamic Currency Conversion) oraz Cas-hBack.

DCC pozwala na rozliczanie operacji kartą płatniczą bezpośrednio w walucie karty lub kraju jej wystawcy. Klient płacący kartą wydaną poza granicami Polski, korzystając DCC, otrzymuje informację na temat ostatecznego kosztu, który pojawi się na zestawieniu z banku oraz gwarancję, że kwota nie zostanie powiększona o dodatkowe koszty.

CashBack to usługa pozwalająca klientom sieci Piotr i Paweł na wypłacanie gotówki podczas płacenia za zakupiony produkt, bez konieczności szukania bankomatu preferowanego przez bank wydawcę karty.

- Poszukiwaliśmy partnera, który byłby w stanie zaoferować nam kompleksowe rozwiązania płatnicze do sieci naszych sklepów. Zależało nam na integracji systemu kasowego i rozliczaniu transakcji kartowych za pomocą rozwiązania płatniczego zintegrowanego z systemem sprzedażowym - powiedział Roman Piaskowski, prezes zarządu Piotr i Paweł Wschód.

- Cieszymy się, że rozwiązania SIX Payment Services są częścią doskonałej obsługi klienta w sklepach sieci Piotr i Paweł i przyczyniają się do jeszcze większej satysfakcji klientów - powiedział Paweł Markowski, dyrektor zarządzający oddziału SIX Payment Services w Polsce.

Klienci sieci supermarketów Piotr i Paweł otrzymali rozwiązania płatności bezgotówkowych, dzięki którym mogą we własnej walucie zapłacić kartą za zakupy na miejscu w sklepie jak i w dostawie do domu. Szybka autoryzacja i realizacja transakcji w sklepach wpłynęła również na skrócenie kolejek w kasach, co jest szczególnie ważne w godzinach szczytu.
Całkowicie wyeliminowano pomyłki kasjerskie pojawiających się przy akceptacji kart płatniczych. Kwota jaką ma zapłacić klient jest automatycznie przenoszona z systemu sprzedażowego na urządzenie płatnicze, a operacja wymaga naciśnięcia jednego klawisza „płatność kartą".
Na dzień dzisiejszy zintegrowane rozwiązania płatnicze SIX są obecne w połowie sklepów Piotr i Paweł na terenie całego kraju i rosną wspólnie z siecią supermarketów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane