PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Złote Tarasy mają nowego zarządcę

Autor: portalspozywczy.pl/pr 14 stycznia 2011 11:38

Firma DTZ została wybrana do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni dla handlowej części kompleksu handlowo-biurowego Złote Tarasy. DTZ przejął w zarządzanie Złote Tarasy 11 stycznia 2011 roku.

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni w Złotych Tarasach. W chwili obecnej posiadamy 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych w naszym portfolio w Polsce. Tak duży portfel nieruchomości, którymi zarządzamy, jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez DTZ - mówi Michał Muc, dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce.

Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych tego typu obiektów w Polsce, który mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się tutaj ponad 200 sklepów na powierzchni 65 500 m kw (GLA). Bardzo dobrze skomunikowany obiekt odwiedzają zarówno mieszkańcy stolicy, jak również goście i turyści spoza miasta ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo warszawskiego głównego dworca kolejowego - Dworca Centralnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane