ZM Lumiko o sile spokoju w ogólnopolskiej kampanii reklamowej

Autor: pr 16 listopada 2017 11:12

ZM Lumiko o sile spokoju w ogólnopolskiej kampanii reklamowej fot. materiały prasowe

“Smak spokoju” to nazwa najnowszej ogólnopolskiej kampanii marki mleczarskiej Lumiko, która w największych miastach Polski oraz w Internecie przekonuje, jak ważny w życiu jest spokój i jak wiele można dzięki niemu zyskać.

W zabieganej, pracowitej i stresującej codzienności jest coraz mniej spokoju i błogich chwil odprężenia. Większość ludzi, choć o tym marzy, to na co dzień zdaje się zapominać, że funkcjonowanie na niższych obrotach jest tak samo ważne i potrzebne jak zdrowa dieta, ruch czy sen. Lumiko postanowiło więc przypomnieć jak ważne są chwile wytchnienia w natłoku codziennych wrażeń i że zupełnie niedaleko są takie miejsca, gdzie czas płynie znacznie wolniej, a pracowitość nie ma nic wspólnego z gonitwą i stresem.

Lumiko jako marka pochodząca z Łukowa - miejscowości w województwie lubelskim, doskonale wie, że spokój ducha jest jedną z największych wartości, a w połączeniu z naturą i tradycją, źródłem mądrości, równowagi i zdrowia. Na tle konkurencji wyróżniają ją trzy główne cechy - bliskość, klasyczność oraz naturalność. Przedstawiona w kampanii polska wieś, to ostoja spokoju i miejsce, w którym czas płynie znacznie wolniej - a wszystko to z korzyścią dla mieszkańców i produktów, które tam powstają. Lumiko zachęca, aby każdy spróbował, jak smakuje spokój - “Lumiko - smak spokoju”.

W ramach kampanii Lumiko agencja Dziadek do orzechów przygotowała trzy spoty reklamowe, które będą emitowane do połowy grudnia w mediach społecznościowych, a także najpopularniejszych polskich platformach VOD. Kampania w Internecie została wzmocniona działaniami outdoorowymi. W ośmiu miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Trójmieście i Szczecinie - pojawiły się billboardy i citylighty, które zabieganym mieszkańcom przypominają o niekwestionowanych zaletach spokojnego życia i pozwalają napawać się sielskim krajobrazem polskiej wsi.

Kampania reklamowa “Smak spokoju” jest pierwszą kampanią Lumiko opartą na nowym brandingu marki, który został opracowany w 2017 roku przez agencję Dziadek do orzechów. W ramach działań rebrandingowych została opracowana nowa strategia komunikacji marki, którą poprzedziły własne badania rynkowe i konsumenckie. Nowe pozycjonowanie marki znalazło także swoje odbicie w elementach komunikacji wizualnej Lumiko. Logotyp został uproszczony i zyskał charakterystyczne kolorowe paski nawiązujące do tradycyjnych ludowych strojów z lubelszczyzny, a nowa linia opakowań produktów przemyca kluczowe wartości marki - bliskość, naturalność czy sielskość lubelskiego krajobrazu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane