Zmiana dyrektora zarządzającego w Neinver

Property News 6 października 2015 18:59

Daniel Losantos, dotychczasowy dyrektor zarządzający, obejmie stanowisko Chief Executive Officer w firmie Neinver. To kolejna, po odejściu Barbary Topolskiej, zmiana w firmie.

Funkcję dyrektora zarządzającego przejmuje Carlos González, który równocześnie będzie dalej sprawował pełnioną przez ostatnie trzy lata funkcję Chief Financial Officer.

Daniel Losantos studiował inżynierię przemysłową na Uniwersytecie Pontificia de Comillas ICAI. Ukończył również program MBA w Columbia Business School. Jego kariera w Neinver rozpoczęła się od pracy w dziale business development w 2012 r. Wcześniej kilka lat spędził w zajmującej się usługami finansowymi firmie A&G.

Carlos González dołączył do Neinver w 2011 r., obejmując stanowisko dyrektora finansowego. Rok później został CFO. Ukończył studia ekonomiczne na madryckim Uniwersytecie CUNEF, a następnie zdobył tytuł MBA nadany przez Instituto de Empresa. Zanim rozpoczął pracę w Neinver, pracował jako Dyrektor finansowy w Inmobiliaria Chamartin. Jego wcześniejszymi pracodawcami były firmy Beam Global, Allied Domecq Spirits & Wine oraz Bearbull.

Neinver jest europejskim deweloperem, inwestorem oraz zarządcą nieruchomości. Grupa działa we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Hiszpanii i Holandii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane