PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Zmiany w Grupie Muszkieterów. Nowy prezes polskiej spółki

Autor: dlahandlu.pl 21 listopada 2013 12:22

Zmiany w Grupie Muszkieterów. Nowy prezes polskiej spółki

Marek Feruga, na prośbę Marka Legranda, prezesa ITM Entreprises z dniem 5 listopada 2013 roku, dołączył do władz spółki we Francji. Jednocześnie przekazał on dotychczas sprawowaną funkcję prezesa zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce, Patrickowi Renault. Obok Patricka Renault skład zarządu uzupełnia dwóch zastępców: Maciej Misan i Piotr Rybajczyk. Funkcję członka zarządu pełnić będzie również Janusz Bartkowiak.

Patrick Renault prowadzi aktualnie dwa punkty sprzedaży Intermarché w Regionie Paryskim. Wcześniej był oddelegowany do prac nad przyłączeniem Portugalii i Belgii do Regionów Europejskich Muszkieterów, a od kwietnia 2013 r. pełnił funkcję członka zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Maciej Misan jest jednym z pierwszych Muszkieterów w Polsce. Był właścicielem sklepów Intermarché w Lesznie i Kościanie. W grudniu otworzy punkt sprzedaży w Luboniu. Wcześniej był Pprezesem Grupy Muszkieterów w Polsce, członkiem zarządu dyrekcji handlowej Intermarché, a także odpowiadał za zarządzanie nieruchomościami.

Piotr Rybajczyk od 2004 wraz z żoną, jest właścicielem supermarketu Bricomarché w Kluczborku. W ramach działań na rzecz centrali Grupy Muszkieterów odpowiadał za logistykę, a także pełnił funkcję członka zarządu dyrekcji handlowej Bricomarché oraz członka zarządu Grupy w Polsce.

Janusz Bartkowiak z Grupą Muszkieterów związany jest od 1997 roku. W jej zarządzie zasiada od 2010 roku. Jest również osobą odpowiedzialną za rekrutacje i szkolenia franczyzobiorców. Wcześniej pełnił funkcję szefa działu ekspansji oraz logistyki. Jest właścicielem dwóch sklepów Intermarché: w Głogowie i w Nowej Soli.

ITM Entreprises - holding finansowy i prawny Grupy Muszkieterów, pełni funkcję kierownictwa operacyjnego i strategicznego w stosunku do wszystkich jednostek Grupy w Europie. Spółka Cywilna Muszkieterów to podmiot, który jest własnością 1200 spośród 3000 niezależnych właścicieli, zrzeszonych w ramach Grupy Muszkieterów.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mały fiat 2014-02-03 18:36:23

  Trabant tylko Trabant nic więcej..

 • mercedes 2013-12-10 22:27:24

  chłopaki same se grob wykopały .Prezes szczawik bez znajomości jezyka i realiów ,chyba naprawdę daleko nie zajada

 • opelkadett 2013-11-25 21:29:26

  lepszy bylby Mercedes renaultem daleko nie zajada

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  12,22

 • Min

  9,59

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane