Zmiany w zarządach spółek z Grupy Interchem

Autor: www.dlahandlu.pl 21 czerwca 2012 09:44

Zmiany w zarządach spółek z Grupy Interchem

21 maja 2012 roku rada nadzorcza spółek z Grupy Interchem przyjęła rezygnację Pawła Chodakowskiego-Malkiewicza z piastowanej funkcji prezesa zarządu. W tym samym dniu, na stanowisko nowego prezesa zarządu Interchem, Polbity i Drogerii Aster powołana została Beata Szczytowska, dotychczasowy wiceprezes i dyrektor finansowy wymienionych spółek.

Zmiany nastąpiły także we wszystkich zarządach spółek.
Na stanowisko wiceprezesa Drogerii Aster S.A. powołano Tomasza Kopcia, który pełni analogiczne funkcje  w Interchem S.A. i Polbita Sp. z o.o.
Grzegorz Nędza pozostał na stanowisku wiceprezesa zarządu Interchem S.A. odpowiedzialnego za dystrybucję i sieć franczyzową.

Interchem to jeden z największych w Polsce dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej.  Z końcem 2011 roku Interchem S.A. stał się właścicielem spółki Polbita, właściciela Drogerii Natura. Połączenie rozpoznawalnej marki Drogerie Natura z rozwijaną przez Interchem siecią Drogerie Aster stworzyło silnego wicelidera na rynku z prawie 400 sklepami w całej Polsce.

Przeczytaj także:

Zarząd w nowym składzie zobowiązano do kontynuowania procesu integracji biznesu detalicznego oraz do wzmacniania pozycji firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku drogeryjnym.

Beata Szczytowska jest absolwentką Wydziału Finansów i Statystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1992 - 2000 piastowała stanowisko Głównego Księgowego, a także Dyrektora Finansowego w wielu spółkach prawa handlowego, m.in. SAS Service Partner, Office Depot Potamkin International Polska Sp. z o.o., Oriflame Products Poland Sp. z o.o. W 2000 roku dołączyła do zespołu spółki Super-Pharm Poland, jako Dyrektor Finansowy/Główny Księgowy, jednocześnie pełniąc funkcję Członka Zarządu. Stanowisko Dyrektora Finansowego, Wiceprezesa Zarządu w Spółce Polbita, prowadzącej sieć sklepów Natura Drogerie, objęła w 2007 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane