Zmiany w zarządzie Maxima Grupe

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2018 14:26

Dotychczasowy dyrektor generalny i wiceprezes SBA Baldų Kompanija, Dalius Misiūnas został powołany na prezesa Maxima Grupe oraz prezesa firmy Franmax, która świadczy usługi franczyzowe i agencyjne dla litewskiego koncernu. Robertas Čipkus, który do tej pory kierował Maxima Grupė, będzie kontynuował karierę w Vilniaus Prekyba na stanowisku członka zarządu i Business Development Managera.

Poprzednią funkcję Dalius Misiūnas pełnił do 7 lutego tego roku. Wcześniej, w latach 2013-2017 był przewodniczącym rady nadzorczej Lietuvos Energija i pełnił funkcję prezesa. Wcześniej kierował Lietuvos Energijos Gamyba oraz pracował w firmie doradztwa biznesowego Ernst & Young.

To nie wszystkie zmiany w zarządzie litewskiej grupy. intaras Jasinskas, który kierował spółką Franmax, został mianowany dyrektorem ds. handlu w firmie.

Petras Jašinskas będzie nadal przewodniczył radzie nadzorczej Maxima Grupė. Dalius Misiūnas będzie wiceprzewodniczącym rady. W skład rady Maxima Grupė będą wchodzić szefowie spółek zarządzanych przez grupę i spółki stowarzyszone, w tym: Kristina Meidė, CEO Maxima LT, Andris Vilcmeiers, przewodniczący zarządu Maxima Latvia, Vygintas Šapokas, dyrektor wykonawczy Maxima Eesti , Arūnas Zimnickas, dyrektor Supersol Spain i Tomas Kibildis, dyrektor Barbory.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane