Znamy pierwszych uczestników Food Fest! Katowice podczas Food Show 2017

Autor: dlahandlu.pl 31 stycznia 2017 12:03

Trzecia edycja festiwalu kulinarnego FOOD FEST!Katowice w dniach 17-18 marca 2017 roku, która będzie towarzyszyć Food Show 2017 zgromadzi najlepsze food trucki, restauracje, bistra i producentów lokalnych produktów. Poniżej pierwsza lista lokali i wystawców, którzy już potwierdzili udział i zaprezentują swoją ofertę podczas Food FEST! Katowice.

Food trucki: Wusztzkarry, Tentego Food & Drinks, Królleski Burger, Unico Food Truck, Calavera Mexican Grill, Kurtosz Kołacz, Papuvege, Robimy Pierogi, Curry Point, Mięsko.

Wśród wystawców znajdą się również: Hemp Center, Sushi Do, Petit Bistro, Ottomańska Pokusa, NOMAK, Browar Hajer, Soupstancja, Okiem i Brzuchem, Barefoot Wine, A-mesa (Art FOOD).

Food Fest!Katowice zgromadzi kilkudziesięciu wystawców, przedsiębiorców, restauratorów, food truck’ów a także producentów i dystrybutorów regionalnych produktów z całego świata. Nie zabraknie również świeżych produktów z okolicznych gospodarstw sprzedawanych bezpośrednio od rolników. Wspólnym mianownikiem łączącym naszych wystawców jakość. Pełna lista wystawców pojawi się do końca lutego 2017 na stronie: fb.com/food.fest.gotujemy.

Celem Food Fest!Katowice jest promocja lokalnych przedsiębiorców przy jednoczesnym zwiększaniu świadomości kulinarnej zwiedzających. Festiwal jest czymś w rodzaju czasowego targu, na którym goście mogą skosztować wszystkich smaków świata z bogatą ofertę zarówno dla wegan jak i miłośników potraw mięsnych. Festiwal to przegląd kuchni świata, który nie zapomina o lokalnych produktach i polskich regionalnych smakach. Wszystko pod jednym dachem! Ma być smacznie i zdrowo!

W marcu 2016 roku w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbyła się pierwsza odsłona festiwalu kulinarnego FOOD FEST. Około dziesięciu tysięcy gości miało okazję skorzystać z oferty kulinarnej siedemdziesięciu wystawców. Ogromne zainteresowanie spowodowało, iż kolejne wydarzenie odbyło się już w październiku ubiegłego roku. Nowa odsłona festiwalu będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w prestiżowych murach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w ramach FOOD SHOW 2017.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane