Znany kucharz po raz drugi z marką Bracia Koral

Autor: pr 28 marca 2018 09:54

Łukasz Konik, kucharz, którego charakteryzuje nowoczesne podejście do tradycyjnej kuchni i produktów, kolejny raz będzie współpracował z marką Bracia Koral i jej liniami premium – Lody Jak Dawniej i Smaki Dzieciństwa. Kucharz przygotuje wyjątkowe lodowe kompozycje oraz desery, a efekt współpracy w formie przepisów, będzie można zobaczyć na nowej stronie internetowej marki: www.braciakoral.pl.

 – W sezonie 2018 po raz kolejny chcemy dać naszym konsumentom nie tylko nowy produkt, ale również wartość dodaną – wiedzę i pomysły eksperta oraz wyjątkowego kucharza - Łukasza Konika, który podpowie jak zrobić intrygujące oraz przepyszne desery w domowym zaciszu i jak jeść lody na różne, oryginalne sposoby. Marka Bracia Koral nie mogła mieć lepszego ambasadora bowiem zarówno Łukasz Konik jak i my w naszej kulinarnej sztuce od zawsze wybieramy jedynie najlepszej jakości składniki w głównej mierze pochodzące od rodzimych dostawców i tą tradycję chcemy pokazać w ciekawy i nowoczesny sposób naszym odbiorcom – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. – Wspólnie z Łukaszem planujemy również ciekawy projekt specjalny dla naszych Klientów – jesteśmy na etapie finalizowania koncepcji oraz ustaleń i już niedługo będziemy mogli zdradzić szczegóły tych planów – dodaje Piotr Gąsiorowski.

Łukasz Konik współpracuje z Instytutem Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce oraz zagranicą. W 2009 roku Fundacja Klubu Szefów Kuchni przyjęła Łukasza do swojego grona jako najmłodszego szefa kuchni. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,70

  • Śr

    5,19

  • Min

    3,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane