PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Znany kucharz rozpoczyna współpracę z marką Bracia Koral

Autor: pr 15 maja 2017 10:10

Znany kucharz rozpoczyna współpracę z marką Bracia Koral fot. materiały prasowe

Łukasz Konik, kucharz współpracujący z sieciami hoteli, stworzy przepisy na desery lodowe dla marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej, młodszego brandu PPL Koral.

Współpraca jest przewidziana na sezon lodowy 2017. Niezwykłe lodowe kompozycje oraz desery będzie można zobaczyć na stronie www.braciakoral.pl w zakładce „Przepisy”.

– Szukaliśmy osoby z dużym doświadczeniem gastronomicznym i pasją, która zainspiruje osoby sięgające po nasze produkty do tworzenia niesamowitych smakowych połączeń – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral. – Liczymy, że Konik zarazi Polaków miłością do kulinarnej sztuki – dodaje.

Łukasz Konik współpracuje z Instytutem Chemii i Fizyki PAN w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce oraz zagranicą. W 2009 roku Fundacja Klubu Szefów Kuchni przyjęła Łukasza do swojego grona jako najmłodszego szefa kuchni. Ta elitarna Fundacja zrzesza 26 najlepszych szefów kuchni. Wśród nich znajdują się m.in. znani z programów telewizyjnych Kurt Scheller czy Robert Sowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane