PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

ZPC Otmuchów szacuje obroty z Lidlem na 19,6 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2015 14:57

Zarząd ZPC Otmuchów S.A. informuje, że nastąpiło ustalenie z LIDL Polska ogólnych warunków dotyczących produkcji oraz dostaw wyrobów cukierniczych dla odbiorcy na 2015 rok. Szacowana wartość obrotów bazująca na powyższych ustaleniach w okresie od 24 lutego do końca 2015 roku wynosi ok. 19,6 mln zł.

Dostawy realizowane będą w oparciu o cząstkowe zamówienia określające ich wolumen, termin realizacji oraz parametry jakościowe. Odbiorca w przypadku ewentualnych strat z tytułu niedostarczenia towaru, będzie mógł dochodzić odszkodowania na zasadach ogólnych.

Dostawy wyrobów cukierniczych realizowane będą na rynek polski, słowacki, rumuński, bułgarski, chorwacki, węgierski, czeski oraz brytyjski.

Aktualnie współpraca pomiędzy Grupą Kapitałową ZPC Otmuchów a Lidlem Polska realizowana jest wyłącznie w oparciu o ogólne warunki dotyczące produkcji oraz dostawy. Łączna wartość obrotów zrealizowanych przez spółki należące do Grupy Kapitałowej ZPC Otmuchów z LIDL Polska w okresie objętym powyższymi ustaleniami tj. od dnia 1 stycznia br. do24 lutego br. wyniosła 3,7 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane