,,Zrelaksowana kasa" hitem Tesco w Szkocji

Autor: mamadu.pl 17 stycznia 2018 11:31

,,Zrelaksowana kasa" hitem Tesco w Szkocji Fot. za Facebook/TescoForres

Sieć sklepów Tesco udowadnia, że stanie w kolejce do kasy może być przyjemnością. "Zrelaksowana kasa" jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują więcej czasu na zakupy - czytamy na Mamadu.pl.

Rok temu sieć sklepów Tesco uruchomiła w jednym ze sklepów w Szkocji tzw. zrelaksowaną kasę. W tej jednej kasie klient może wykładać produkty na taśmę i pakować do torby tak długo, jak zechce – bez uszczypliwych komentarzy, westchnień i znaczących cmoknięć osób stojących za nim i czekających na swoją kolej.

– To będzie kasa, w której klienci mogą spędzić tyle czasu, ile potrzebują, bez poczucia, że są pośpieszani przez innych i bez presji. To kasa dla każdego, kto nie chce się spieszyć, również dla osób starszych z demencją czy dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu – czytamy na facebookowym profilu sklepu Tesco w Forres.

Więcej na Mamadu.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2018-01-19 01:55:58

  Kiedy takie kasy w Polsce?! Czekam z niecierpliwością!!! Bo kasjerzy albo mają taki przykaz albo ktoś ich w polskich sieciach rozlicza za liczbę przeskanowanych towarów! Ja też chcę zapakować zakupy powoli i bez pośpiechu zapłacić!! Wprowadzać takie kasy do Polski, ale już!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,29

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane