PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

ZT Kruszwica w kampanii Smakowitej Pajdy stawiają na marketing rekomendacji

Autor: pr 18 lutego 2016 12:29

ZT Kruszwica w kampanii Smakowitej Pajdy stawiają na marketing rekomendacji Blogerzy pomogą zwiększyć świadomość marki Smakowita Pajda, fot. ZT Kruszwica

Zakłady Tłuszczowe Kruszwica SA rozpoczęły działania marketingowe dla smalczyku roślinnego Smakowita Pajda. Główny nacisk kładziony jest na bezpośrednie kontakty z konsumentami oraz digital, dlatego też po raz kolejny producent postawił na WOMM przy promocji swoich marek. Za pomysł oraz realizację projektu odpowiada agencja Streetcom Polska.

Dotychczasowe kampanie marketingu rekomendacji, realizowane przez Streetcom Polska dla marek należących do ZT Kruszwica (Naturima, FINUU, Optima DHA, Optima Cardio), osiągnęły łączny zasięg 12 mln. Wzięło w nich udział 8,5 tys. ekspertów.

Do kampanii Smakowitej Pajdy zaproszono 2 tys. ambasadorów, w tym blogerów kulinarnych. Dodatkowo ponad 20 tys. ekspertów ze społeczności Streetcom będzie miało dostęp do „Strefy Wiedzy”, w której oprócz informacji na temat produktu znajdą się m.in. porady na temat wykorzystania produktu w codziennej kuchni. Ambasadorzy będą mogli też czerpać inspiracje ze strony www.SmakowitaPajda.pl, na której znajduje się wiele przepisów z użyciem smalczyku roślinnego. Do eksperymentowania z produktem zachęca hasło akcji: „Odkryj smak potraw ze Smakowitą Pajdą”.

Celem kampanii jest zbudowanie świadomości marki wśród TG, w której znajdują się kobiety i mężczyźni w wieku 25-50 lat, zainteresowani kulinariami, gotowaniem, poszukujący inspiracji w kuchni. Z uwagi na roślinny charakter produktu w grupie docelowej Smakowitej Pajdy znajdują się również osoby ograniczające spożycie mięsa.

Agencja Streetcom do kampanii wykorzysta Product Seeding oraz aktywności online. Do zadań ambasadorów będzie należało m.in. przygotowanie potraw na bazie promowanej marki i podzielenie się swoimi doświadczeniami w Social Mediach. Każdy tydzień akcji będzie miał inny temat przewodni.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane