PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żubr Ciemnozłoty o bogatszej recepturze

Autor: pr 21 listopada 2012 11:55

Żubr Ciemnozłoty o bogatszej recepturze

Żubr Ciemnozłoty to nowe piwo o intensywnym smaku, czerpiące najlepsze cechy z najbardziej popularnych w Polsce piw jasnych oraz piw mocnych. Nowa propozycja Kompanii Piwowarskiej pojawi się na półkach sklepowych w drugiej połowie listopada.

Żubr Ciemnozłoty jest piwem jasnym o intensywnym smaku, dzięki czemu wyłamuje się z kanonów stylu lager (piwa jasne pełne). Dzięki optymalnemu poziomowi alkoholu nie jest jednak także typowym piwem mocnym.
Nowy Żubr Ciemnozłoty to piwo o bogatym aromacie słodowo-karmelowym, gdzie na pierwszy plan wybija się karmelowo-miodowa słodycz. Wyczuwalne jest lekkie przypalenie i szlachetna chmielowa gorycz. W tle pojawiają się nuty biszkoptu oraz aromaty chmielowo- ziołowe.


Zdecydowanie najbardziej popularny w Polsce gatunek piwa to lager - aż trzy na cztery wypite przez Polaków piwa należą do tej kategorii (74%). Z kolei piwa mocne zajmują w tej klasyfikacji drugie miejsce (18%). Oznacza to, że aż 92% piw wypijanych w Polsce należy do któregoś z tych gatunków. Nowa podkategoria piw o intensywnym smaku, której prekursorem jest Żubr Ciemnozłoty, plasuje się dokładnie między lagerami a piwami mocnymi. Czerpie to, co najlepsze z piw jasnych - czyli lekkość i orzeźwienie - oraz to, co najszlachetniejsze z piw mocnych - intensywny, pełny smak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane