PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żubrówka Czarna z nową komunikacją marki

Autor: pr 11 lipca 2017 11:39

Żubrówka Czarna z nową komunikacją marki fot. materiały prasowe

Żubrówka Czarna, ekskluzywna odsłona polskiej marki, wprowadza nową, uspójnioną komunikację. Wraz z nowym konceptem kreatywnym będzie ona od teraz eksponować najważniejsze atrybuty marki, które wyróżniają ją spośród innych wódek super premium na rynku.

Wraz z początkiem drugiej połowy roku Żubrówka Czarna pojawi się na rynku z nowym, chwytliwym hasłem „Łagodna, węglem filtrowana”, podkreślającym jej delikatny, idealnie łagodny smak, oraz unikalną metodę filtracji węglem drzewnym dębowym – mówi Maciej Kwaśniewski, Brand Manager Żubrówki Czarnej. Poza głównym hasłem, komunikacja marki opierać się będzie także na trzech, wyrazistych elementach, które są najważniejsze dla tożsamości Żubrówki Czarnej i jednocześnie przekładają się na jej wysoką jakość: najlepszej, selekcjonowanej, polskiej pszenicy; krystalicznie czystej wodzie z białowieskich źródeł oraz wspomnianej już wcześniej filtracji. Dzięki temu łatwiej będzie nam wyjaśnić konsumentom co sprawia, że Żubrówka Czarna jest wyjątkowa i co przyczynia się do jej najwyższej jakości – dodaje.

Nowa komunikacja Żubrówki Czarnej wspierana będzie ekspozycjami i materiałami POS w sklepach i najlepszych lokalach. Dodatkowo wspierana będzie działaniami PR i komunikacją w prasie handlowej. Za koncept kreatywny relaunchu odpowiada agencja SYZYGY Warsaw. Graficzne opracowanie kampanii powstało w studiu Ars Thanea. Za działania w kanałach social media odpowiada natomiast agencja K2.

Żubrówka Czarna jest dostępna w sprzedaży od połowy marca ubiegłego roku w pojemnościach 500, 700 i 1000ml. Rekomendowane ceny w kanale handlu tradycyjnego to: 500ml 35,99zł; 700ml 46,99zł i 1000ml 59,99zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane