Zupy w vendingu od Unilevera

Autor: produkty 2 sierpnia 2012 12:40

Zupy w vendingu od Unilevera

Unilever Food Solutions wspólnie z Ideal Group wprowadzają na polski rynek zupy vendingowe wraz z maszyną do ich serwowania.

Projekt przeznaczony jest do wykorzystania przede wszystkim w miejscach, gdzie nie ma możliwości przygotowania gorącego posiłku, typu: stacje benzynowe, fabryki, biura, szkoły bądź uczelnie (tam, gdzie zwykle znajdują się automaty z napojami czy też innymi artykułami spożywczymi).

Dostępny asortyment to zupy w trzech smakach: pomidorowa z grzankami i makaronem, curry z grzankami i makaronem oraz pieczarkowa z grzankami, z możliwością ustawienia ich mocy (słaba, normalna, mocna). Ilość dozowanego produktu może być ustawiona stosownie do wielkości kubka (250 ml lub 300 ml).

Urządzenie mieści ok. 240 porcji, w trzech kontenerach. Wyposażone jest w fotokomórkę, która zapobiega wydaniu produktu bez podstawienia kubka. Opcjonalnie może też posiadać mechanizm akceptujący karty magnetyczne/płatnicze lub monety i wydający resztę. Maszynę udostępnia Ideal Group na zasadzie dzierżawy, ewentualnie kupna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,18

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane