PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Związkowcy: Problemem Tesco jest fatalne zarządzanie

Autor: gazeta.pl 28 sierpnia 2015 21:39

Warunki pracy w Tesco oraz niezadowolenie pracowników sieci stają się coraz częściej przedmiotem doniesień medialnych. Jak informuje gazeta.pl, na piątek działający w sieci związek zawodowy „Konfederacja Pracy” zapowiedział przed częstochowskimi sklepami Tesco pikiety.

Protestujący mają opowiadać klientom m.in. o warunkach pracy w sklepach.

Zdaniem cytowanej przez serwis gazeta.pl Iwony Mandat, przewodniczącej związku zawodowego "Konfederacja Pracy” głównym problemem Tesco w Częstochowie jest fatalne zarządzanie oraz złe traktowanie pracowników.

Jak dodaje, tylko w ciągu ostatniego półtora roku w jednym ze częstochowskich sklepów Tesco prace straciło 150 osób. Mandat podkreśla, że polityka sieci odbija się nie tylko na pracownikach, ale także na klientach.

Jak ostatnio informowaliśmy, do końca lutego przyszłego roku Tesco zamierza zrezygnować ze 124 tys. stóp kwadratowych powierzchni handlowej w Polsce, czyli ok. 38 tys. mkw. Zajmowana prze sieć powierzchnia handlowa ma się zmniejszyć z obecnych 2,967 mln mkw. do 2,929 mln mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Weronika 2015-10-28 09:07:32

    a u nas na pomorzu merchaindiserów traktuje gorzej niż pracowników,nasze zdanie sie nie liczy,karzą nam robic rzeczy ,które nie należa do naszych obowiązków,,"władza"która sie chce teraz wykazać bo są ciągle prablemy personalne i wewnętrzne gnębi i oskarża merchów o nie wywiązywanie sie ze swoich obowiązków co skutkuje tym ,ze jest wyrzucona ,poniewaz do nich nie dociera ,że merchandiser jest " do pomocy"a nie żeby wszystko robić za pracowników,,tak sie traktuje ludzi

  • Piotrek 2015-09-28 11:46:31

    W Gorzowie na ul.Słowiańskiej też się tak dzieje......powinni pozwalniać pewne osoby......

  • lukazi 2015-08-31 14:05:50

    wg mnie w Tesco jest niechlujnie, nieprzyjemnie, słabe zatowarowanie I ogólnie kiepskie wrazenie. Dlatego w ogóle nie robie tam zakupów

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane