Związkowcy z Biedronki spierają się o Świeżaki

Autor: superbiz.se.pl 7 września 2017 12:09

Świeżaki podbiły serca Polaków, ale są też powodem kłótni między pracownikami Biedronki, która jest organizatorem tej akcji promocyjnej. Do sporu włączyły się nawet związki zawodowe - podaje serwis superbiz.se.pl.

Związek zawodowy uważa, że pracownicy Biedronki w sposób niesprawiedliwy otrzymywali darmowe Świeżaki. Dzieci pracowników Biedronki, które nie ukończyły jeszcze 15 roku życia, zostały podzielone na te, które mają prawo do darmowej maskotki i takie, którym ona nie przysługuje - czytamy na superbiz.se.pl.

Jak informuje serwis, do darmowych Świeżaków nie mają prawa pociechy pracowników, którzy obecnie nie są aktywni (np. są na zwolnieniu lekarskim). NSZZ Solidarność '80 postanowiła sprawdzić, czy maskotki sfinansowano z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Jeronimo Martins Polska wyjaśniło, że koszt darmowych Świeżaków został pokryty ze środków własnych.

Czytaj także: Świeżaki, Lidlaki i spółka. Psycholog o fenomenie pluszakowych promocji
 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • WIELKI PAn 2017-09-10 05:01:25

  BURAKI - JACYNKI dla JANUSZA i GRAŻYNKI!!!!!!

 • Świeżaki 2017-09-09 01:58:35

  My Świeżaki składamy petycję do "znanego związku co ich aż 80" o wywalczenie jak zawsze takie "gorliwe",żeby z nas zrobili BURAKI-JACYNIAKI i w każdej Biedronce te nieuwzględnione zapłakane mamuśki i wszyscy klienci niech nas mają GRATISOWO. Będzie bezpiecznie,nie będzie kradzieży,każdy przemyśli czy chce takiego jacynka,bo na pewno nas nie zabraknie.Gwarantujemy to.Bardzo prosimy o przemyślenie. To byłby HIT Biedronki.!!!

 • Mar Mar 2017-09-07 12:53:47

  świetny marketing, dobrze dogadani pracownicy, szaleni "klienci" oraz jak widać też związkowcy. +100 dla biedry za działania reklamowe. ;)

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,51

 • Min

  8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane