PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żyrardów: W byłej fabryce powstaje mała galeria handlowa

Autor: dlahandlu.pl/pr 10 lutego 2011 12:37

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Żyrardowa będą mogli robić zakupy w śródmiejskiej galerii powstającej w zrewitalizowanym budynku Nowej Przędzalni. W Loftach de Girarda powstaje Galeria de Girarda, która zaoferuje 1600 mkw. powierzchni najmu.

Pod wynajem przeznaczone jest ponad 20 lokali usługowo-handlowych. Będzie tu miejsce na restauracje, mini delikatesy, fitness oraz butiki odzieżowe. Inwestor, spółka Green Development właśnie rozpoczęła komercjalizację tej śródmiejskiej galerii.

Lofty de Girarda to inwestycja prowadzona od kilku lat w zabytkowym XIX-wiecznym budynku Nowej Przędzalni, będącym częścią dawnych zakładów lniarskich w Żyrardowie. Budynek dawnej fabryki przebudowywany jest obecnie na prestiżowe  lofty i penthousy. Oddanie całej inwestycji wraz z galerią planowane jest na IV kwartał 2011 r. 

Green Development Sp. z o.o. specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji projektów rewitalizacji zdegradowanych obszarów poprzemysłowych. Głównym obszarem działalności spółki jest Żyrardów. Jest również właścicielem ostatniej czynnej w mieście fabryki lnu, kontynuującej 180-letnią tradycję produkcji lnu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane