Żywiec startuje z nową kampanią

Autor: dlahandlu.pl 28 września 2010 11:32

Pod hasłem „Żywiec. Zawsze tylko z Żywca" ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej marki Żywiec. Nowe spoty będą podkreślały, jak ważne w przypadku marki jest miejsce jej pochodzenia.

27 września 2010 r. w mediach rozpoczęła się nowa odsłona kampanii reklamowej marki Żywiec pod hasłem „Żywiec. Zawsze tylko z Żywca". Jej celem jest podkreślenie wyjątkowego i niezmiennie tego samego miejsca pochodzenia piwa Żywiec. Miejsce i jego charakter to przede wszystkim ludzie. O żywieckiej niezłomności, bezkompromisowości oraz harcie ducha w nowym spocie marki opowiada pochodzący z Żywiecczyzny Tomasz Adamek.

Swój unikalny atrybut marka podkreśla również komunikatem na opakowaniach - już niebawem na kontretykietach butelek oraz na puszkach pojawi się zdanie „Uwarzono i rozlano: Browar Żywiec, ul. Browarna 88" w nowej wizualizacji.

Nowy spot reklamowy marki Żywiec emitowany jest w stacjach ogólnopolskich i kanałach tematycznych od 27 września. Kreację nowej odsłony kampanii przygotowała agencja Just, media zaplanował i kupił Macroscope OMD. Za działania PR odpowiada 180° Public Relations.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,32

  • Śr

    11,33

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane