PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żywiec wprowadza bezalkoholowe piwo

Autor: pr 11 kwietnia 2016 09:39

Marka Żywiec, lider sprzedaży piw premium, wprowadza w kwietniu tego roku piwo bezalkoholowe. Żywiec Bezalkoholowe zastępuje wariant niskoalkoholowy i dostępne będzie w sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

Sukcesy marki w 2015 r. potwierdzają jej pozycję i siłę wizerunku. Żywiec, z 7% dynamiką sprzedaży był w ubiegłym roku liderem rynku w segmencie premium. Od kilku lat marka systematycznie powiększa portfolio produktowe, oferując szeroki wybór piw gatunkowych. 

Żywiec Bezalkoholowe jest alternatywą dla miłośników piwa w sytuacjach, kiedy nie mogą sięgnąć po alkohol. Warzone jest ze słodu jęczmiennego, wody i chmielu, który nadaje mu charakterystyczną goryczkę i doskonały smak Żywca.

Wariant dostępny jest w najpopularniejszym piwnym opakowaniu - butelce o pojemności 500 ml oraz w znanej konsumentom butelce bezzwrotnej 330 ml. Żywiec Bezalkoholowe odróżnia kolorystyka opakowania - do klasycznej etykiety, podkreślającej tradycję kunszt i jakość typową dla produktów Żywca, dodano kolor niebieski, kojarzony z piwem bezalkoholowym.

Wprowadzenie nowego wariantu wspierać będzie kampania telewizyjna, oraz dedykowane materiały POS. Od grudnia ub. roku pod hasłem „Chce się Ż” Żywiec w charakterystyczny dla siebie, lekki i inteligentny sposób pokazuje swoje rozumienie apetytu na życie i zaraża nim Polaków. Teraz miłośnicy Żywca mogą sięgnąć po Ż bez wahania i cieszyć się smakiem piwa przy każdej okazji i o każdej porze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    6,40

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane